Čitateľský klub Martinus - Stôl pre dvoch, Amor Towles, Tatran, 2025
Kniha: Chute mojej Indie (Shrey Kadam)

22,48 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Chute mojej Indie (Shrey Kadam)
Kniha: Chute mojej Indie (Shrey Kadam)

Chute mojej Indie

Prvá indická kuchárska kniha zo Slovenska

Veľa ľudí si myslí, že indické jedlá sú pikantné a zložité na prípravu. Šéfkuchár Shrey Kadam vás presvedčí, že to tak nie je. V tejto knihe plnej vôní, farieb a korenín nájdete... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2024
Počet strán
192

Veľa ľudí si myslí, že indické jedlá sú pikantné a zložité na prípravu. Šéfkuchár Shrey Kadam vás presvedčí, že to tak nie je. V tejto knihe plnej vôní, farieb a korenín nájdete množstvo jednoduchých receptov, vďaka ktorým okúsite rozmanité chute skutočne Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

22,48 €

Táto kniha sa môže na cestu ku vám vybrať prakticky okamžite! Ak si ju objednáte do 13:00 v pracovný deň, odošleme vám ju ešte dnes, inak najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Dostupné v 6 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac z kolekcie

Vydavateľstvo Ikar - Knižné a veselé 2024

Viac z kolekcie

Kúp mame radšej knihu

Kategória najlepší román, Víťaz Goodreads Choice 2024, Zistiť viac, Alison Espach, Motýľ, 2025
Kniha: Chute mojej Indie (Shrey Kadam)
22,48 €
Táto kniha sa môže na cestu ku vám vybrať prakticky okamžite! Ak si ju objednáte do 13:00 v pracovný deň, odošleme vám ju ešte dnes, inak najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Viac o knihe

Veľa ľudí si myslí, že indické jedlá sú pikantné a zložité na prípravu. Šéfkuchár Shrey Kadam vás presvedčí, že to tak nie je. V tejto knihe plnej vôní, farieb a korenín nájdete množstvo jednoduchých receptov, vďaka ktorým okúsite rozmanité chute skutočnej Indie.

Shrey študoval vo Švajčiarsku, pracoval v Londýne, no pred trinástimi rokmi prišiel na Slovensko za láskou a už tu ostal. Vždy túžil po vlastnej reštaurácii a sen si splnil v Bratislave. Jeho MumBhai Central www.mumbhai.sk sa stala hneď v prvom roku po otvorení najlepšie hodnotenou indickou reštauráciou na Slovensku. Vášeň a cit pre varenie zdedil po mame, ktorá každý deň rozprávala cez svoje jedlo to, čo nevedela vyjadriť slovami. Teraz môžete podľa tradičných rodinných receptov variť aj vy. Shrey tvrdí, že nemusíte byť skúseným kuchárom, aby ste si dokázali pripraviť dokonalé indické jedlo. Dôležité je dať si pozor len na dve veci – dodržanie postupu a použitie kvalitných korenín.

Indická kuchyňa je bohatá, rozmanitá, voňavá, výrazná. Zároveň vníma jedlo ako liek, ktorý prospieva telu i duši. Shrey vás naučí, ako mu porozumieť, a ukáže, že chutné a zdravé indické jedlo si viete pripraviť jednoducho a z dostupných surovín aj vo svojej kuchyni.

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Naše katalógové číslo
2718955
Originálny názov
Chute mojej Indie
Počet strán
192
Väzba
pevná väzba
Rozmer
210×257 mm
Hmotnosť
1002 g
ISBN
9788055197609
Rok vydania
2024
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
Pôvod
India, zahraničný
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre dospelých
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5
4
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Daniela Divílková
Overený nákup
25.3.2025
Kuchyňa mňam
Recepty na masaly, podrobné odporúčania o tom, ako pripraviť jedlá, vysvetlivky z rôznych kútov Indie, krásne fotografie. Super kniha
reagovať
Eva Holá
Overený nákup
14.12.2024
Dakujem Shrey :)
Nadhera, mala som nejaku predstavu ale kniha je lepsia ako som cakala. Okrem mnozstva receptov ma velmi potesila cast venovana koreninam, dakujem autorovi za vsetky tipy a vydavatelstvu za krasnu publikaciu.
reagovať
Kay
Neoverený nákup
2.12.2024
Krasna farebna kniha plna receptov s pribehmi z Indie
Krasna farebna kniha plna receptov s pribehmi z Indie. Je vidno ze autor dal zalezat na obsah, pribehy spojene s jeho krajinou, a urcite sa zastavim u neho v restauracie na ochutnavku. Na kvalitne indicke jedlo sa tesim!
reagovať

Vydavateľstvo Ikar

Obchodný názov
IKAR, a.s.
Adresa
Miletičova 23
821 09 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
ikar@ikar.sk
Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.
Kniha: Na vine sú hviezdy (John Green)
Na vine sú hviezdy
  • John Green