Čitateľský klub Martinus
Kniha: Najlepšie počasie v Bratislave (Peter Jurčovič)

12,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Najlepšie počasie v Bratislave (Peter Jurčovič)
Kniha: Najlepšie počasie v Bratislave (Peter Jurčovič)

Najlepšie počasie v Bratislave

Môže počasie ovplyvniť dejiny ľudstva? Ktorý rok bol najteplejší a ktorý najstudenší? Ako to vplývalo na ľudské životy, správanie ľudí, ale aj ich rozhodnutia? Ktorý mesiac v... Čítať viac

Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2011
Počet strán
296

Môže počasie ovplyvniť dejiny ľudstva? Ktorý rok bol najteplejší a ktorý najstudenší? Ako to vplývalo na ľudské životy, správanie ľudí, ale aj ich rozhodnutia? Ktorý mesiac v roku nás na začiatku hreje a na konci mrazí? V akých cykloch... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

12,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 6 – 7 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 6 – 7 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!
Sledovať dostupnosť

Dostupné v 22 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

J.M. Dalgliesh - Prvý prípad detektíva McAdama

Viac o knihe

Môže počasie ovplyvniť dejiny ľudstva? Ktorý rok bol najteplejší a ktorý najstudenší? Ako to vplývalo na ľudské životy, správanie ľudí, ale aj ich rozhodnutia? Ktorý mesiac v roku nás na začiatku hreje a na konci mrazí? V akých cykloch sa striedajú plodné, bohaté úrodné roky s neúrodnými? Vedeli naši predkovia o počasí viac ako dnešní odborníci s modernou technikou? Autor píše o zvláštnostiach počasia v Bratislave v najextrémnejšom roku 2010, ale aj v rokoch dávnominulých a dáva ich do vzťahu s historickými udalosťami. Kniha má denníkový charakter a v mnohom pripomína Storočný kalendár, ktorý sa stal vo svojej dobe druhým najväčším bestselerom po Biblii.
Naše katalógové číslo
105044
Počet strán
296
Väzba
pevná väzba
Rozmer
135×200 mm
Hmotnosť
438 g
ISBN
9788081140785
Rok vydania
2011
Edícia
Bratislava - Pressburg
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

KatyB
Neoverený nákup
3.11.2011
hmm?
To si robia asi srandu ... fakt uz v dnesnej dobe moze vyjst asi vsetko knizne... od autobiografie nejakej 17 rocnej ,,hviedy" az po toto !?!?
reagovať

Peter Jurčovič

Vydavateľstvo Marenčin PT

Obchodný názov
Marenčin PT, spol. s r.o.
Adresa
Jelenia 6
811 05 Bratislava 1
Slovenská republika
E-mail
marencin@marencin.sk
Viac ako čierne mačky som si prešiel krížom cez cestu ja sám.
Kniha: Milujte sa s láskou (Kamil Peteraj)
Milujte sa s láskou
  • Kamil Peteraj